hír rendezvény

Már tizenhét pont szerezhető az on-line képzésen – holtszezonban is

Továbbképzés akár karácsony este vagy szilveszterkor is

Csépé | 2010.11.30
Belsőépítészeti, kertépítési kurzussal valamint a Csarnokmegoldások konferenciasorozat anyagával bővült a wwwepitesztovabbkepzes.hu on-line szabadon választott on-line tanfolyam. Hamarosan a Gábor László épületszerkezeti konferencia előadásai is felkerülnek a képzésre.
A továbbképzési témák bővültek, így akár 17 ’kreditpont’ megszerezhető a távképzéssel, igaz, egyszerre csak 13 pontra lehet jelentkezni, de szabad újra jelentkezni, és akár az összes kurzust elvégezni. A témák egyre szerteágazóbbak, és hamarosan tovább bővül a képzés kínálata, hiszen a Gábor László professzor tiszteletére, születésének 100. évfordulója alkalmából rendezett Épületszerkezeti Konferencia előadásai is hamarosan felkerülnek.
A képzés az ünnepek alatt is üzemel, a regisztráció, a tananyagok tanulmányozása és a tesztek kitöltése akár éjjel-nappal folyhat, de érdemes az átutalást kicsit hamarabb indítani, hiszen a szokásos egy-két napos jóváírással szemben 3-4 napra nőhet a részvételi díjak érkeztetése az ünnepnapok környékén.
A jelenleg elérhető, egyenként 1-1 továbbképzési pontot „érő” kurzusok (ezekhez 20-20 kérdéses teszt kapcsolódik):
Belsőépítészet, komfortnövelés;
Csarnokmegoldások 1.;
Csarnokmegoldások 2.;
Kertépítés, kerti-, köztéri berendezések;
Tetők, homlokzatok;
Homlokzatok és padlószerkezetek rétegeinek korszerű kialakítása;
Hőszigetelés A-Z;
A Téglakő;
Padlóburkolatok és lélegző falak;
Középkori építészeti örökségünkből;
Századfordulós és harmincas évekbeli épületek rekonstrukciói;
Oktatási, szociális, lakó- és szállodaépületek a közelmúltból;
Irodaházak, kereskedelmi és szabadidős létesítmények;
Tervellenőrzés;
Építési hibák;
A tervdokumentáció;
Esettanulmányok.

A szerző legújabb cikkei



KIADVÁNYAJÁNLÓ

Felújítások és műemlék épületek a Metszet 5. számában
Felújítások és műemlék épületek a Metszet 5. számában

A Metszet 5. száma – hagyományosan – a felújítás témakörét járja körül. Az elmúlt időszak egyik jele...

Középületekről olvashatunk a Metszet 3. számában
Középületekről olvashatunk a Metszet 3. számában

Megjelent a Metszet 2025/3. száma, ezúttal középületek témakörrel. A Richter új székházáról az ápril...

Társasházak a Metszet 2025/2. számában
Társasházak a Metszet 2025/2. számában

A Metszet 2. számában többlakásos lakóépületeket gyűjtöttünk össze. A hazai és európai épületek bemu...

Megjelent a Metszet idei első száma
Megjelent a Metszet idei első száma

A XXII. Nemzetközi Építészkongresszus előadóinak cikkei alkotják a Metszet 2025. évi első számát, ez...