Múzeummá alakítanák Ferihegy 1-et
sebesp
|
2016.01.14. 14:49
Légiközlekedés-történeti kiállításokkal és a skanzenből áthozott repülőgépekkel éledhet fel a használaton kívüli műemlék.
Építész Tervezői Nap szeptember 17-én