Nem szabad kihagyni! Tuti jó közösségi tér lett a Nagyerdei Víztorony
donkanyar
|
2015.07.02. 11:02
A múlt héten átadták a Nagyerdei Víztornyot Debrecenben. Az 1994 óta helyi védettséget élvező ipari örökség ugyan megtartotta eredeti funkcióját – azaz ezer köbméter víztartalmával biztosítja a klinikák vízellátását –, de mostantól közösségi térként és kilátótoronyként is működik.
Építész Tervezői Nap szeptember 17-én