Az egész megálmodott lakrész gyakorlatilag egy olyan félcső, ami három részre oszlik: a konyha és étkező, a nappali és a fürdő, illetve a gyakorló részre. Az egész ház lényege, hogy a helyiségek minden pontjában lehet gördeszkázni, sőt trükközni is, hogy az egyik helyiségből a másikba jussunk.
A negyvennyolc éves Pierre André Senizergues Malibuban építette meg a 204 négyzetméteres alapterületű lakást/gördeszkapályát, amely saját nevének kezdőbetűiből, a PAS House nevet viseli. A lakás egyébként Gil Le Bon Delapointe dizájnerrel és Francois Perrin építésszel valósult meg. A dizájner és az építész nagyon ügyelt arra, hogy a ház belseje a beltéri gördeszka-rámpákhoz hasonlóan többrétegű furnérlemezből készüljön, így mindkét oldalon az íves falakra, vagy akár a plafonra, mint teljes csőre fel lehet száguldani vagy félúton visszafordulni. A belső teret további kisebb rámpák és korlátok színesítik, hogy hosszabb idő után se váljon unalmassá a „pálya”.
S bár Senizergues háza környezetbarát és sportbarát, filozófiájának alapját mégsem ezek képviselik a legjobban: „Valami olyasmit akartam létrehozni, ami tükrözi a deszkás lét lényegét. Mi valahogy mindig másként éltünk, mint mások” – mondja. Mivel a deszkázás városon belül nem igazán lehetséges, így a fiatalok kénytelenek megszegni a szabályokat, hogy hódolhassanak sportszenvedélyüknek. Ezzel most ez kilőve.