Futurisztikus kutatóbázis épült Észak-Koreában
sebesp
|
2015.11.03. 09:19
Phenjanban egy új, atomformájú tudományos központot adtak át. Kim Dzsong Un az ország vezetője meglátogatta az új épületet, és a hírek szerint elégedett volt a látottakkal.
Építész Tervezői Nap szeptember 17-én