Amikor az építész egyedül épít....
*_deleted_*_kovgabor.szhely@
|
2015.05.12. 11:23
Egyszemélyes "Holding": egyedül alapoztam, falaztam, burkoltam, most épp füvet ültetek a háztetőre...
Építész Tervezői Nap szeptember 17-én