Szenzációs bejelentés: Nem lesz Közlekedési Múzeum a Városligetben
sebesp
|
2017.05.17. 15:06
A kormány döntése értelmében alkalmasabb helyszínen valósul majd meg a projekt. A helyreállítás alatt álló épületben "a magyar innováció történetét, a világhírű magyar műszaki találmányokat és feltalálókat bemutató interaktív kiállítás jön létre". A miniszter biztos mai közleménye
Építész Tervezői Nap szeptember 17-én