Perelnek a lakók: Túl jó a kilátás!
sebesp
|
2017.04.26. 10:45
Miért jó az üvegfalú ház? Mert mindenirányban remek belőle a kilátás! Na igen, de ez ugye visszafelé nem működik?
Építész Tervezői Nap szeptember 17-én