Négy év alatt teljesen megújul az esztergomi bazilika
sebesp
|
2019.04.01. 09:30
Négy év alatt több mint 13 milliárd forintból teljesen megújul Magyarország legnagyobb temploma, az esztergomi Nagyboldogasszony- és Szent Adalbert-főszékesegyház.
Építész Tervezői Nap szeptember 17-én